Logo Gmina Orły Mała ojczyzna, w której warto żyć

Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach

18 stycznia w Domu Ludowym w Kaszycach odbyły się jasełka bożonarodzeniowe ,, A Bóg w ubogiej stajence czeka..." , zorganizowane z okazji Dnia Babci i Dziadka. W wydarzeniu wzięli również udział zaproszeni goście – Zastępca Wójta Gminy Orły Pan Konrad Duda oraz Przewodniczący Rady Gminy Jacek Duda, którzy skierowali bardzo ciepłe słowa do nas, naszych Babć, Dziadków, Rodziców i licznie zgromadzonej publiczności, która z zachwytem obejrzała nasz występ, nagradzany gromkimi brawami. Życzenia do naszych Dziadków skierowała również Dyrektor szkoły Pani Renata Łaskarzewska.

Cała uroczystość przebiegała w miłej, podniosłej i rodzinnej atmosferze, dostarczając wiele  radości i zadumy zarówno występującym, jak i zaproszonym gościom.

Galeria zdjęć

Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach 14 Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach 13 Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach 12 Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach 11 Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach 10 Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach 9 Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach 8 Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach 7 Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach 6 Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach 5 Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach 4 Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach 3 Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach 2 Jasełka Bożonarodzeniowe w Kaszycach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności