This is alternative content.

Jesteś tutaj:
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ o "PUCHAR WÓJTA GMINY ORŁY 2011"
2012-07-18

Po meczach eliminacyjnych, które odbyły się 22 lipca 2012 roku w Zadąbrowiu, przyszedł czas na rozgrywki finałowe  w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Orły. 29 lipca na stadionie sportowym w Kaszycach stawiły się drużyny walczące o pierwsze miejsce: TS Biało- Czerwoni Kaszyce jako gospodarze rozgrywek, TS Viking Orły- zdobywcy I miejsca w 2011 roku, oraz LKS Wesoła Zadąbrowie i LKS Walawianka.

W finale spotkały się drużyny z Walawy i Zadąbrowia. Ostatecznie wynikiem 2-1 zwyciężył LKS Wesoła Zadąbrowie.

Ostatecznie wyniki przedstawiły się następująco:
I miejsce- LKS „Wesoła” Zadabrowie
II miejsce- LKS „Walawianka” Walawa
III miejsce- TS „Biało- Czerwoni” Kaszyce
IV miejsce- TS Viking Orły

Wszyscy finaliści otrzymali z rąk Wójta Gminy Orły Bogusława Słabickiego nagrody pieniężne i dyplomy, a najlepsza drużyna puchar.

REGULAMIN

R E G U L A M I N
turnieju piłki nożnej o PUCHAR GMINY ORŁY 2012’

1.Turniej zostanie przeprowadzony w 2 etapach – eliminacji i finału.
2.W turnieju finałowym wystąpi 4 drużyny. Z urzędu wchodzi gospodarz turnieju drużyna Sołectwa Kaszyce i zdobywca Pucharu Gminy z 2011 r. - drużyna Sołectwa Orły. Pozostałe 2 drużyny wyłonione poprzez eliminacje uzyskują prawo gry w finale.
3.Eliminacje i finał zostaną przeprowadzone według następujących zasad:
1/ każda wieś może wystawić jedną drużynę. Drużyna może liczyć maksymalnie 20 zawodników, którzy mają ukończone 15 lat w dniu zawodów. Drużynę mogą reprezentować wyłącznie zawodnicy danego Sołectwa, zameldowani na pobyt stały lub czasowy - co najmniej 3 miesiące przed terminem rozgrywek. Każdy zawodnik musi posiadać podczas rozgrywek dokument tożsamości i okazać na żądanie sędziów lub organizatora. Brak dokumentu tożsamości spowoduje nie dopuszczenie zawodnika do rozgrywek.
       2/ eliminacje zostaną przeprowadzone systemem pucharowym. Awans do finałowych meczy uzyska dwie drużyny,
       3/ eliminacje zostaną przeprowadzone na stadionie w Zadąbrowiu w dniu 22 lipca 2012 r. o godz.1330. Losowanie o godz.1315.
       4/ czas meczy eliminacyjnych 2 x 25 min a meczy finałowych 2 x 35 min z przerwą 5 min. Przy remisie rozstrzygać będą rzuty karne.
       5/ jeżeli drużyna nie przybędzie na wyznaczoną godzinę tj.1330 i nie będzie gotowa do rozpoczęcia meczu o godz.1345 – zostanie odgwizdany walkower. Konsekwencją takiego postąpienia będzie wykluczenie drużyny z rozgrywek.
4.Turniej finałowy zostanie przeprowadzony na stadionie w Kaszycach w dniu 29 lipca 2012 r. o godz.1330 /losowanie o godz.1315/.
5.Mecz o I – II miejsce trwać będzie 2 x 35 min z przerwą 10 min, przy remisie dogrywka 2 x 10 min a następnie rzuty karne.
6.O zajęciu III – IV miejsca decydować będą rzuty karne.
7.Zmiany zawodników odbywać się będą wg systemu hokejowego. Lista zawodników jest stała i obejmuje mecze eliminacyjne i finałowe.
8.Weryfikacja zawodników odbywać się będzie przed meczem, w przerwie tylko zawodników zmienianych, po meczu zawodników, którzy weszli do gry w II połowie. Wszelkie protesty pomeczowe nie będą rozpatrywane. Prawo zgłaszana uwag i protestów mają osoby, które zgłosiły drużynę do zawodów.
9.Zawody zostaną przeprowadzone  według ustaleń zawartych w niniejszym regulaminie.
   10.W przypadku nie sportowego zachowania, drużyna zostanie
    wykluczona z dalszego turnieju.
   11.Gospodarz turnieju i finału zobowiązany jest do:
    1/ zabezpieczenia wody mineralnej dla zawodników i sędziów.
    2/ właściwego przygotowania obiektu pod względem czystości i porządku,
    3/ zabezpieczenia służby porządkowej (oznakowania osób pełniących służbę) ,
    4/ zabezpieczenia pomocy medycznej (apteczki i noszy).
    5/ zabezpieczenia piłek i kompletu rezerwowych koszulek.
   12.Osoby biorące udział w rozgrywkach powinny poddać się badaniom lekarskim stwierdzającym ich stan zdrowia. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za wypadki wynikające z udziału w zawodach osób chorych i wynikające
    z tego powodu wypadki oraz skutki wypadków przed, po i w czasie
    zawodów. Uczestnicy zawodów mogą ubezpieczyć się dodatkowo
    od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie.
    Udział w zawodach jest dobrowolny, na własne ryzyko i na własną
    odpowiedzialność. Organizator dokona ubezpieczenia uczestników
    zawodów w zakresie podstawowym od następstw nieszczęśliwych
    wypadków.
   13.Zgłoszenia drużyn należy składać w terminie do 19 lipca 2012 r. do
     godz.1400, w pokoju nr 14.
     Zgłoszenia maja prawo złożyć Sołtysi lub członek Rady Sołeckiej.
   14.Konsekwencją nie dotrzymania ustaleń zawartych w regulaminie
     będzie nie dopuszczenie drużyny do rozgrywek.
    15.Wszelkie wątpliwości należy zgłaszać i wyjaśniać przed zawodami.
    16.Powołuje się Komisję Organizacyjną w składzie: P-cy - Zdzisław
     Wielgosz i członkowie; Stasiła Zdzisław i Nowak Władysław.
     Decyzje podejmuje Komisja.
17.Nie wywiązanie się organizatora imprezy z obowiązków
     nałożonych niniejszym regulaminem spowoduje pozbawienie
     miejscowości prawa organizacji zawodów przez okres 5 lat.
18.Organizator nie odpowiada za rzeczy osobiste i inne pozostawione na obiekcie sportowym.
19.Interpretacja regulaminu i inne ustalenia należą do organizatora. Zawody zostaną przeprowadzone w oparciu o niniejszy regulamin i przepisy PZPN.